English

Bu sitede arama yapmak için buraya tiklayiniz!..

; - 'den/dan web sitemize hosgeldin!...
TERCÜME BÜROSU YÖNETIM YAZILIMINI DENE/SATIN AL TOMS'U DENE/SATIN AL!...
MENÜ!...

Giris -> Sirketimiz Hakkinda

Sirket Profili

ATB Yeminli Tercüme yolculuguna 1998 yilinda bir sahis firmasi olarak basladi. Sahis firmasi olarak yaklasik 6 yil hizmet verdikten sonra, gerek müsteri yelpazesinin genislemesi gerekse sirketlesmenin getirdigi avantajlar nedeniyle, 2004 yilinda yasal statüsünü Limited Sirket'e dönüstürdü.

O zamandan bu yana hizmetlerini bu statü altinda devam ettirmektedir.

Büromuz nis bir pazari olan butik bir bürodur. Müsterilerimiz kendilerine sagladigimiz imkanlar ve onlarin ihtiyaçlarini bilen, onlarin üretim süreçlerine dahil olmaya çalisan bir takim oyuncusu oldugumuz için bizleri tercih etmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz su ana kadar ülkemizde ihmal edilmis olan tercüme mesleginin hak ettigi noktaya ulasmasi ve gerek kalite, gerekse kapsam açisindan dünya standartlarinin üzerine çikmasi ve entellektüel kapasitesinin, bir yazarlik faaliyeti oldugunun taninmasidir.

Ayrica tercüme hizmetinin/mesleginin gerek üretim gerekse hizmet sektöründeki sayin müsterilerimiz tarafindan üretim süreçlerine dahil edilmesini ve üretimin bir asamasi olarak görülmesi de vizyonumuzun bir parçasini olusturmaktadir.

Misyonumuz

Bir tercüme bürosu olarak misyonumuz, sayin müsterilerimizi anlayip aslinda temel olarak bir iletisim sorunu olan tercüme ihtiyaçlarina en uygun çözümleri bularak onlarin üretim/is süreçleri içerisine dahil olmak ve onlarin takimlarinin bir oyuncusu gibi davranmak ve entegre olmaktir.

ATB Yeminli Tercüme Yazilim
Insaat Turizm Iç ve Dis Ticaret Ltd. Sti.

Tel: 0850 803 08 38 - 0312 430 35 05
Email : Bize Ulasin